Championater 2010

Udebane spring

 

 

Dato Type Klub Klasse Placering

Point

Matilde Kastrup Madsen; Duchesse II
18.09 D-stævne MAK Sløjfe

1

18.09 D-stævne MAK 70cm

1

I alt

2

Cecilie Haugaard; Olympia Atlantis
13.02 D-stævne FKR LC

1

13.02 D-stævne FKR LC 1

9

14.02 D-stævne FKR LC

1

11.12 D-stævne FKR LC

1

11.12 D-stævne FKR LC

1

12.12 D-stævne FKR LB

1

I alt

14

Dressur

Hjemmebane dressur

 

Dato Type Klasse Placering

Point

Freja Kruize; Clovis van de Zuidvoermanshoek
29.05 D-stævne LA-1

1

29.05 D-stævne LA-2 2

13

02.10 D-stævne LA-2

1

03.10 D-stævne LA-2

1

Ialt

16

Matilde Kastrup Madsen; Duchesse II
25.04 rideskole LC-2 1

9

25.04 rideskole LB-1 2

9

29.05 D-stævne LC-2 1

9

29.05 D-stævne LB-2

1

02.10 D-stævne LC-2

1

02.10 D-stævne LB-2

1

I alt

30

Emma Dueholm; Lille Prins
29.05 D-stævne LA-2 1

15

29.05 D-stævne LA-4 2

15

03.07 D-stævne LA-2

1

03.07 D-stævne LA-4

1

02.10 D-stævne LA-2 1

15

03.10 D-stævne LA-2 1

15

I alt

62

 

Udebane dressur

Dato Type Klub Klasse Placering

Point

Freja Kruize; Clovis van de Zuidvoermanshoek
07.02 C-stævne Hvalsø LA-1

1

07.02 C-stævne Hvalsø LA-2

1

06.03 D-stævne Albertslund LA-1

1

06.03 D-stævne Albertslund LA-3

1

27.03 C-stævne Vallensbæk LA-3

1

24.04 C-stævne Charlottelund LA-3

1

16.05 C-stævne Slangerup LA-2 2

19

19.06 C-stævne Epona LA-2

1

21.08 D-stævne Høsterkøb LA-2 2

13

04.09 C-stævne Vallensbæk LA-2 2

19

18.09 C-stævne Petersborg LA-3

1

31.10 D-stævne Vallensbæk LA-4

1

Ialt

60

Signe Albeck; Cameroun
06.06 C-stævne Holte LA-2

1

12.06 C-stævne Frederiksværk LA-2

1

03.07 C-stævne NV-Sjællands LA-2 3

13

16.10 C-stævne Frederiksværk LA-4

1

17.10 C-stævne Frederiksværk LA-2 2

16

05.11 C-stævne Gribskov LA-2 4

10

05.11 C-stævne Gribskov LA-4

1

11.12 C-stævne FVR LA-2 3

13

11.12 C-stævne FVR LA-4

1

I alt

57

Matilde Kastrup Madsen; Duchesse II
21.08 D-stævne HUR LC-2

1

21.08 D-stævne HUR LB-1 1

11

19.09 D-stævne MAK LC-2

1

19.09 D-stævne MAK LB-2

1

I alt

14

Emma Dueholm; Lille Prins
10.04 D-stævne GREV LA-2

1

10.04 D-stævne GREV LA-4 3

13

24.04 D-stævne DARK LA-1 3

9

24.04 D-stævne DARK LA-2 1

15

17.07 D-stævne Vallø LA-2 2

13

17.07 D-stævne Vallø LA-4 1

17

01.08 D-stævne Stevns LA-4

1

01.08 D-stævne Stevns LA-2

1

04.09 C-stævne Vallensbæk LA-2 1

22

04.09 C-stævne Vallensbæk LA-4

1

19.09 D-stævne Petersborg LA-4

1

09.10 C-stævne HIS LA-4

13

10.10 C-stævne

Distriktsmesterskab

Finale

HIS LA-4 3

22

14.11 D-stævne HES LA-6

1

I alt

130